Logga in

?
Glömt?Logga in

Hjälp för inloggning

  • För att få tillgång till ditt lösenord anger du din e-postadress i inloggningsrutan.
  • Lösenordsfältet lämnar du tomt.
  • Fyll i kryssrutan "påminnelse av lösenord".
  • Klicka logga in och vänta sedan på ditt lösenord som automatiskt skickas till din e-postadress inom ett par minuter.
ARTICLE
2391
f2e364894279413281fd480016bb469c
Tillbaka (UPD: 2017-04-06 13:32:04)

Premiärfrukost för Bandy Business - Mötesplatsen för framtida affärer

Claes Erlandsson från Sirius Bandy välkomnande alla partners till premiärfrukosten för Bandy Business. Vi fick höra Andreas Wesström från Möller Bil berätta om sig själv och hans verksamhet innan Sirius Bandys ordförande Erik Weiman informerade om klubbens verksamhet.

Efter mingel och frukost blev det dragning av deltagarnas visitkort, som de hade lagt i klubbens SM-Pokal från 1968, där visitkortsvinsten var en fulltankad lånebil under en hel helg från Möller Bil. Det blev en mycket trevlig morgon och klubben vill rikta ett stort tack till alla partners som deltog samt till morgonens frukostvärd Möller Bil, för ett stort engagemang och er tilltro på Sirius Bandys verksamhet. 

Posten senast uppdaterad 6 apr 2017 kl. 13:32

Annonser


51