Logga in

?
Glömt?Logga in

Hjälp för inloggning

  • För att få tillgång till ditt lösenord anger du din e-postadress i inloggningsrutan.
  • Lösenordsfältet lämnar du tomt.
  • Fyll i kryssrutan "påminnelse av lösenord".
  • Klicka logga in och vänta sedan på ditt lösenord som automatiskt skickas till din e-postadress inom ett par minuter.
ARTICLE
1514
7e0f88598924754783fbc6ac3a3f4879
Tillbaka (UPD: 2013-05-02 10:52:29)

Sirius Bandy söker säljande klubbchef

Säljande/ Klubbchef 
Jus nu spetsas A-lagstruppen för att matcha Elitseriens hårda konkurrens. Dessutom fortsätter vidareutvecklingen av vår breda och framgångsrika ungdomsverksamhet. Vi vill samtidigt skapa ett starkt lag på klubbens kontor som kan möta framtidens utmaningar. Vi söker nu en säljande Klubbchef som vill bli lagkapten och ledare för vår organisation och varumärket Sirius Bandy.
Din bakgrund

Vi söker dig som har stort intresse och erfarenhet av att vilja leda en organisation i utveckling. 
Vi ser att du gillar att bygga relationer speciellt med våra kunder och samarbetspartners. Vi ser också att du har ett intresse av att sälja då en betydande del av arbetet består i att stötta vår säljorganisation. Vi ser gärna att du har ett gott öga till världen vackraste bollsport.

Tjänsten är en tillsvidareanställning. Tillträdesdag snarast. Vi ser gärna kvinnliga sökande.

Ansökan senast 19/5
Mer information får du genom klubbens ordförande,
Claes-Håkan Sandberg, 073-324 07 90 
Ansökan tillsammans med personlig CV mailas till:c-h.sandberg@kavaroholding.se

Posten senast uppdaterad 2 maj 2013 kl. 10:52

Annonser


51